Nazad na početnu

Pardubice Women

Pozicija
#4
1. Liga Women
Bodovi
10
20 odigrano
Učinak
2-4-14
P-N-I
Golovi
13
61 primljeno
GR
-48
neto
Forma
IIIII
poslednjih 5

Pardubice Women: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Pardubice Women

U kojoj ligi igra Pardubice Women?

Pardubice Women igra u takmičenju 1. Liga Women i na tabeli je 4. sa 10 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Pardubice Women?

Viktoria Plzeň Women 5-2 Pardubice Women, 24. maj 2025. (1. Liga Women).