Nazad na početnu

Quảng Ninh

Pozicija
#15
V.League 2
Bodovi
0
1 odigrano
Učinak
0-0-1
P-N-I
Golovi
0
1 primljeno
GR
-1
neto
Forma
II
poslednjih 5

Quảng Ninh: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Quảng Ninh

U kojoj ligi igra Quảng Ninh?

Quảng Ninh igra u takmičenju V.League 2 i na tabeli je 15. sa 0 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Quảng Ninh?

PVF-CAND 1-0 Quảng Ninh, 21. sep 2025. (V.League 2).