Nazad na početnu

Racing Besançon

Pozicija
#61
Coupe de France
Bodovi
3
2 odigrano
Učinak
1-0-1
P-N-I
Golovi
4
1 primljeno
GR
+3
neto
Forma
IPI
poslednjih 5

Racing Besançon: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Racing Besançon

U kojoj ligi igra Racing Besançon?

Racing Besançon igra u takmičenju Coupe de France i na tabeli je 61. sa 3 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Racing Besançon?

Freyming 1-0 Racing Besançon, 29. nov 2025. (Coupe de France).

Racing Besançon (France) - rezultati, raspored i statistika