Nazad na početnu
Roanne U21
Pozicija
#6
LNB Espoirs U21
Učinak
3-1
P-I
Bodovi
382
302 primljeno
PR
+80
neto
Forma
IPPIP
poslednjih 5
Roanne U21: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Roanne U21
Kada Roanne U21 igra sledeću utakmicu?
Roanne U21 igra protiv tima Paris U21 24. okt 2026. (LNB Espoirs U21).
U kojoj ligi igra Roanne U21?
Roanne U21 igra u takmičenju LNB Espoirs U21 i na tabeli je 6.
Koji je poslednji rezultat tima Roanne U21?
Strasbourg U21 92-107 Roanne U21, 16. okt 2026. (LNB Espoirs U21).
