Nazad na početnu
Sp. Seligenstadt
Pozicija
#2037
Friendlies Clubs
Bodovi
3
1 odigrano
Učinak
1-0-0
P-N-I
Golovi
1
0 primljeno
GR
+1
neto
Forma
IP
poslednjih 5
Sp. Seligenstadt: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Sp. Seligenstadt
U kojoj ligi igra Sp. Seligenstadt?
Sp. Seligenstadt igra u takmičenju Friendlies Clubs i na tabeli je 2037. sa 3 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Sp. Seligenstadt?
Sp. Seligenstadt 1-0 Viktoria Aschaffenburg, 7. feb 2026. (Friendlies Clubs).