Nazad na početnu

Steaua Nordului

Pozicija
#19
Cupa
Bodovi
0
1 odigrano
Učinak
0-0-1
P-N-I
Golovi
2
3 primljeno
GR
-1
neto
Forma
PNI
poslednjih 5

Steaua Nordului: Sastav

Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.

Pitanja o timu Steaua Nordului

U kojoj ligi igra Steaua Nordului?

Steaua Nordului igra u takmičenju Cupa i na tabeli je 19. sa 0 bodova.

Koji je poslednji rezultat tima Steaua Nordului?

FCM Ungheni 3-2 Steaua Nordului, 30. sep 2025. (Cupa).