Nazad na početnu
Sweden U19
Pozicija
#3
World Junior A Challenge
Bodovi
3
3 odigrano
Učinak
1-0-1
P-N-I
Golovi
11
14 primljeno
GR
-3
neto
Forma
PIIIP
poslednjih 5
Sweden U19: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Sweden U19
U kojoj ligi igra Sweden U19?
Sweden U19 igra u takmičenju World Junior A Challenge i na tabeli je 3. sa 3 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Sweden U19?
Sweden U19 5-1 Canada East U19, 13. dec 2025. (World Junior A Challenge).
