Nazad na početnu
Sweden Univ.
Pozicija
#5
Winter Universiade
Bodovi
1
4 odigrano
Učinak
0-0-3
P-N-I
Golovi
10
23 primljeno
GR
-13
neto
Forma
IIIIP
poslednjih 5
Sweden Univ.: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Sweden Univ.
U kojoj ligi igra Sweden Univ.?
Sweden Univ. igra u takmičenju Winter Universiade i na tabeli je 5. sa 1 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Sweden Univ.?
Sweden Univ. 4-3 Poland Univ., 20. jan 2025. (Winter Universiade).
