Nazad na početnu
Tanzania Prisons
Pozicija
#25
African Club Championship
Bodovi
0
8 odigrano
Učinak
0-8
P-I
Bodovi
2
24 primljeno
PR
-22
neto
Forma
IIIII
poslednjih 5
Tanzania Prisons: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Tanzania Prisons
U kojoj ligi igra Tanzania Prisons?
Tanzania Prisons igra u takmičenju African Club Championship i na tabeli je 25. sa 0 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima Tanzania Prisons?
Atletico Mindelo 3-0 Tanzania Prisons, 1. maj 2026. (African Club Championship).