Nazad na početnu
XV de Piracicaba
Pozicija
#3
Paulista - A2
Bodovi
8
6 odigrano
Učinak
2-2-2
P-N-I
Golovi
6
4 primljeno
GR
+2
neto
Forma
INIPN
poslednjih 5
XV de Piracicaba: Sastav
Sastav još nije dostupan kod provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu XV de Piracicaba
U kojoj ligi igra XV de Piracicaba?
XV de Piracicaba igra u takmičenju Paulista - A2 i na tabeli je 3. sa 8 bodova.
Koji je poslednji rezultat tima XV de Piracicaba?
XV de Piracicaba 1-1 União São João, 22. avg 2026. (Copa Paulista).
