Назад на почетну
14 de Mayo
Позиција
#35
Copa Paraguay
Бодови
0
1 одиграно
Учинак
0-0-1
П-Н-И
Голови
2
3 примљено
ГР
-1
нето
Форма
И
последњих 5
14 de Mayo: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму 14 de Mayo
У којој лиги игра 14 de Mayo?
14 de Mayo игра у такмичењу Copa Paraguay и на табели је 35. са 0 бодова.
Који је последњи резултат тима 14 de Mayo?
14 de Mayo 2-3 3 de Noviembre, 15. јун 2023. (Copa Paraguay).