Назад на почетну
Albury Women
Позиција
#5
Australian NBL1 Women
Учинак
1-2
П-И
Бодови
198
273 примљено
ПР
-75
нето
Форма
ИПИ
последњих 5
Albury Women: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Albury Women
У којој лиги игра Albury Women?
Albury Women игра у такмичењу Australian NBL1 Women и на табели је 5.
Који је последњи резултат тима Albury Women?
Albury Women 69-109 Southern District Spartans Women, 11. сеп 2022. (Australian NBL1 Women).
