Назад на почетну
Dinamo Helfort
Позиција
#1644
Friendlies Clubs
Бодови
4
3 одиграно
Учинак
1-1-1
П-Н-И
Голови
5
5 примљено
ГР
0
нето
Форма
ПИИНП
последњих 5
Dinamo Helfort: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Dinamo Helfort
У којој лиги игра Dinamo Helfort?
Dinamo Helfort игра у такмичењу Friendlies Clubs и на табели је 1644. са 4 бодова.
Који је последњи резултат тима Dinamo Helfort?
Neusiedl 2-3 Dinamo Helfort, 25. јул 2026. (Friendlies Clubs).