Назад на почетну
Dutenhofen Ger
Позиција
#63
Club Friendly
Бодови
3
1 одиграно
Учинак
1-0-0
П-Н-И
Голови
35
22 примљено
ГР
+13
нето
Форма
П
последњих 5
Dutenhofen Ger: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Dutenhofen Ger
У којој лиги игра Dutenhofen Ger?
Dutenhofen Ger игра у такмичењу Club Friendly и на табели је 63. са 3 бодова.
Који је последњи резултат тима Dutenhofen Ger?
Dutenhofen Ger 35-22 Hsg Hanau Ger, 5. авг 2026. (Club Friendly).