Назад на почетну
Greece Women
Позиција
#3
World Championship Women
Бодови
3
3 одиграно
Учинак
1-2
П-И
Бодови
4
7 примљено
ПР
-3
нето
Форма
ИИИПИ
последњих 5
Greece Women: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Greece Women
У којој лиги игра Greece Women?
Greece Women игра у такмичењу World Championship Women и на табели је 3. са 3 бодова.
Који је последњи резултат тима Greece Women?
Serbia Women 3-0 Greece Women, 2. сеп 2026. (CEV European Championship Women).
