Назад на почетну
Kariobangi Sharks
Позиција
#16
FKF Premier League
Бодови
38
34 одиграно
Учинак
8-14-12
П-Н-И
Голови
30
33 примљено
ГР
-3
нето
Форма
ПННПИ
последњих 5
Kariobangi Sharks: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Kariobangi Sharks
Када Kariobangi Sharks игра следећу утакмицу?
Kariobangi Sharks игра против тима Fortune Sacco 25. окт 2026. (Super League).
У којој лиги игра Kariobangi Sharks?
Kariobangi Sharks игра у такмичењу FKF Premier League и на табели је 16. са 38 бодова.
Који је последњи резултат тима Kariobangi Sharks?
Mombasa Elite 2-1 Kariobangi Sharks, 1. окт 2026. (FKF Premier League).
