Назад на почетну
Karpaty Krosno
Позиција
#1365
Friendlies Clubs
Бодови
3
1 одиграно
Учинак
1-0-0
П-Н-И
Голови
4
1 примљено
ГР
+3
нето
Форма
ИИП
последњих 5
Karpaty Krosno: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Karpaty Krosno
У којој лиги игра Karpaty Krosno?
Karpaty Krosno игра у такмичењу Friendlies Clubs и на табели је 1365. са 3 бодова.
Који је последњи резултат тима Karpaty Krosno?
Unia Tarnów 1-4 Karpaty Krosno, 8. феб 2025. (Friendlies Clubs).