Назад на почетну
Mega MIS Women
Позиција
#3
1. ZLS Women
Учинак
15-9
П-И
Бодови
1753
1408 примљено
ПР
+345
нето
Форма
ППИПИ
последњих 5
Mega MIS Women: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Mega MIS Women
У којој лиги игра Mega MIS Women?
Mega MIS Women игра у такмичењу 1. ZLS Women и на табели је 3.
Који је последњи резултат тима Mega MIS Women?
ZKK Kraljevo Women 64-62 Mega MIS Women, 5. апр 2025. (1. ZLS Women).