Назад на почетну
Nacional Women
Позиција
#12
CONMEBOL Libertadores Femenina
Бодови
2
3 одиграно
Учинак
0-2-1
П-Н-И
Голови
0
1 примљено
ГР
-1
нето
Форма
ИИНИН
последњих 5
Nacional Women: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Nacional Women
Када Nacional Women игра следећу утакмицу?
Nacional Women игра против тима Libertad Asuncion Women 22. окт 2026. (CONMEBOL Libertadores Femenina).
У којој лиги игра Nacional Women?
Nacional Women игра у такмичењу CONMEBOL Libertadores Femenina и на табели је 12. са 2 бодова.
Који је последњи резултат тима Nacional Women?
Libertad Limpeño 0-0 Nacional Women, 9. окт 2025. (CONMEBOL Libertadores Femenina).