Назад на почетну
Slovakia Univ.
Позиција
#1
Winter Universiade
Бодови
7
4 одиграно
Учинак
3-0-0
П-Н-И
Голови
18
11 примљено
ГР
+7
нето
Форма
ИПППИ
последњих 5
Slovakia Univ.: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму Slovakia Univ.
У којој лиги игра Slovakia Univ.?
Slovakia Univ. игра у такмичењу Winter Universiade и на табели је 1. са 7 бодова.
Који је последњи резултат тима Slovakia Univ.?
Slovakia Univ. 1-3 Canada Univ, 22. јан 2025. (Winter Universiade).
