Назад на почетну
South Sudan U20
Позиција
#3
CECAFA U20 Championship
Бодови
1
2 одиграно
Учинак
0-1-1
П-Н-И
Голови
1
5 примљено
ГР
-4
нето
Форма
ИПНИН
последњих 5
South Sudan U20: Састав
Састав још није доступан код провајдера или није синхронизован.
Питања о тиму South Sudan U20
У којој лиги игра South Sudan U20?
South Sudan U20 игра у такмичењу CECAFA U20 Championship и на табели је 3. са 1 бодова.
Који је последњи резултат тима South Sudan U20?
Kenya U20 1-1 South Sudan U20, 19. сеп 2026. (CECAFA U20 Championship).