Nazad na početnu
Port City NC
Pozicija
#3
USL W League
Bodovi
9
7 odigrano
Skor
3-0-4
P-N-I
Golovi
15
13 primljeno
GR
+2
neto
Forma
IIPPP
zadnjih 5
Port City NC: Sastav
Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Port City NC
U kojoj ligi igra Port City NC?
Port City NC igra u takmičenju USL W League i na tabeli je 3. sa 9 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima Port City NC?
Port City NC 5-0 North Carolina Fusion Women, 25. jun 2026. (USL W League).