Nazad na početnu
Stans Women
Pozicija
#5
Spar Premium League Women
Bodovi
7
10 odigrano
Skor
3-1-1
P-N-I
Golovi
-
333 primljeno
GR
-
neto
Forma
INPPP
zadnjih 5
Stans Women: Sastav
Sastav trenutno nije dostupan od provajdera ili nije sinhronizovan.
Pitanja o timu Stans Women
U kojoj ligi igra Stans Women?
Stans Women igra u takmičenju Spar Premium League Women i na tabeli je 5. sa 7 bodova.
Koji je posljednji rezultat tima Stans Women?
Stans Women 33-25 Aargau Ost Women, 16. okt 2026. (Schweizer Cup Women).